Rent a baby


Už jsi naše / náš

 

Jako vlastní

Některé děti se rády mazlí, jiné ne. Každé dítě vám však dá pocit tepla domova. Malé dítě učíme základním společenským návykům, starším dětem pomáháme rozvíjet jejich jedinečné schopnosti. Děti provázíme životem a ony nám to bohatě oplácejí.

Během našich specializovaných programů jste si mohli ověřit, jaké děti vám vyhovují. Toužíte-li s nimi strávit delší čas a sledovat, jak se pod vašim vedením rozvíjejí v krásné samostatné bytosti, vstupte do našeho pěstounského programu pro pokročilé rodiče. Staňte se dítěti oporou nejen na víkend. Více o pěstounské péči zde.

 

Navždy spolu

Toužíte po svém malém miláčkovi a nemůžete mít vlastního? Zaujal vás příběh některého z našich dětí v nabídce, které je zároveň „právně volné“? Jste přesvědčeni o tom, že byste byli dobrými, zodpovědnými rodiči dítěti nebo dětem, které vás mohou i lecčím překvapit? Milovali byste jej i přes riziko povahové odlišnosti? Odvážným štěstí přeje, vaše touha po vlastním dítěti se může za čas vyplnit. Vstupte do našeho programu adopce a podejte si žádost. Budeme vám i vašemu vytouženému dítěti držet palce. Více o adopci zde.

 

Nabídka Programů
Dovolená s dětmi | Víkend v rodinném kruhu | Už jsi naše/náš

Nabídka Akcí
Svátek práce s dětmi | Sourozenci

 

Nezůstávejte sami, naše děti se mohou stát vašimi už na příští víkend!

 

 

 
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2