Rent a baby Co nabízíme
Co nabízíme

V nabídce e-shopu najdete děti různých věkových kategorií. Pocházejí výhradně z českých dětských domovů a jiných dětských ústavních zařízení. Ne všechny nabízené děti jsou vhodné k adopci nebo k pěstounské péči, ale všechny mohou pomocí našich speciálních programů a akcí obohatit váš všední den, víkend nebo dokonce dovolenou.

Každý člověk je jiný, stejně tak děti jsou navzájem rozdílné, a navíc mohou být přes podobný věk na různém vývojovém stupni. Je zapotřebí se tedy obrnit trpělivostí, projevit dostatek empatie a respektu pro konkrétní potřeby a stav dítěte.

Hostit dítě z dětského domova může být výzvou a velkým dobrodružstvím, vždyť děti si většinou prožily své a mohou trpět nejrůznějšími poruchami chování nebo traumaty. Proto se vždy na vybrané dítě informujte podrobněji, než se rozhodnete nabídnout mu svou hostitelskou ruku. Možná nejste pro vybraného oblíbence ti praví, přesto váš pokus bude stát za to. Máte-li otevřené srdce a dokážete-li do něj vpustit osamělé dítě, dostane se vám vřelého přijetí a na radostné dětské oči hned tak nezapomenete. Třeba nakonec zjistíte, že jste pro sebe stvořeni.