Rent a baby Programy
Už jsi naše / náš

 

Jako vlastní

Některé děti se rády mazlí, jiné ne. Každé dítě vám však dá pocit tepla domova. Malé dítě učíme základním společenským návykům, starším dětem pomáháme rozvíjet jejich jedinečné schopnosti. Děti provázíme životem a ony nám to bohatě oplácejí.

Během našich specializovaných programů jste si mohli ověřit, jaké děti vám vyhovují. Toužíte-li s nimi strávit delší čas a sledovat, jak se pod vašim vedením rozvíjejí v krásné samostatné bytosti, vstupte do našeho pěstounského programu pro pokročilé rodiče. Staňte se dítěti oporou nejen na víkend. Více o pěstounské péči zde.

 

Navždy spolu

Toužíte po svém malém miláčkovi a nemůžete mít vlastního? Zaujal vás příběh některého z našich dětí v nabídce, které je zároveň „právně volné“? Jste přesvědčeni o tom, že byste byli dobrými, zodpovědnými rodiči dítěti nebo dětem, které vás mohou i lecčím překvapit? Milovali byste jej i přes riziko povahové odlišnosti? Odvážným štěstí přeje, vaše touha po vlastním dítěti se může za čas vyplnit. Vstupte do našeho programu adopce a podejte si žádost. Budeme vám i vašemu vytouženému dítěti držet palce. Více o adopci zde.

 

Nabídka Programů
Dovolená s dětmi | Víkend v rodinném kruhu | Už jsi naše/náš

Nabídka Akcí
Svátek práce s dětmi | Sourozenci

 

Nezůstávejte sami, naše děti se mohou stát vašimi už na příští víkend!

 

 

 
Víkend v rodinném kruhu

 

Možná se s postupujícími lety staly vaše víkendy nudnými. Stále stejné procházky, stále stejné televizní pořady a stále stejné chipsy... Proč nedat víkendům nový obsah a smysl? Využijte naší nabídky a vypůjčte si holčičku nebo kluka na víkend. Děti vám živě a spontánně určí program, který vás dosud ani nenapadl, a vy jim zase oplátkou můžete nabídnout to, co ony nikdy nezažily: společný oběd, procházka, při níž drží svého rodiče za ruku, usínání s pohádkou...

Víkend v rodinném kruhu je mimo jiné vhodný i pro podnikatele, který potřebuje pro uzavření kontraktu uspořádat návštěvu obchodního partnera u sebe doma. Úplná rodina s milými dětmi nenechá vašeho obchodního partnera na pochybách, že stejně jako jste zvládl rodinu, tak zvládnete i společný obchod.

Při objednávce sourozenců nebo vícerčat věrnostní body!

Nabídka platí od 29. 5. do 5. 7. 2009 a od 4. 9. do 20. 12. 2009.

Program Víkend v rodinném kruhu objednávejte zde.

 

Nabídka Programů
Dovolená s dětmi | Víkend v rodinném kruhu | Už jsi naše/náš

Nabídka Akcí
Svátek práce s dětmi | Sourozenci

 

Nezůstávejte sami, naše děti se mohou stát vašimi už o tomto víkendu!

 
Dovolená s dětmi

 

Jezdíte každý rok k moři, kolem je spousta dětí, ale vy s sebou žádné nevezete, a přitom byste chtěli vidět, jak dovádí ve vlnách? Ukažte dítěti z ústavní péče, co je to „být u moře“, a vemte jej jako hosta na vaši každoroční dovolenou! Jezdíte v zimě na lyžovačku a v létě na trek po horách? Co by za takový zážitek daly 7–10leté holčičky a chlapci, kteří neznají vůni dálek, touhu po dosažení vrcholu, zasloužený odpočinek po fyzické námaze a bezpečí ruky dospělého, která je provede všemi úskalími?

Možná máte doma jen jednoho potomka nebo vaše děti odrostly, ale vy máte stále chuť předávat své zkušenosti a malé učedníky provázet životem. Využijte naší nabídky a vyberte si podle vlastních představ dítě nebo děti, které obohatí vaši dovolenou.

Nabídka platí od 30. 6. do 31. 8. 2009.

Program Dovolená s dětmi objednávejte zde.

 

Nabídka Programů
Dovolená s dětmi | Víkend v rodinném kruhu | Už jsi naše/náš

Nabídka Akcí
Svátek práce s dětmi | Sourozenci

 

Nezůstávejte sami, naše děti se mohou stát vašimi už na příští dovolené!